SAILKAPENA

ESKOLA

URIBE KOSTAKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKTRAPAGAGETXOMUNGIAGUZTIRA
ALAITASUNA 1473334114
ZUBIETA AZUL453335113
SAN GABRIEL LH4452733105
ZUBIETA VERDE383035103
LA ESCOTRILLA A423029101
SAN GABRIEL LH3413029100
LA ESCONTRILLA B42232994
LARRAMENDI IKASTOLA A39242689
ITXAROPENA A34242886
LARRAMENDI IKASTOLA C37272185
LARRAMENDI IKASTOLA B35272284
GETXO SASKI PREMINI GIZ36182377

BILBO ALDEKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKETXEBARRIDEUSTOBASAUSIGUZTIRA
CEIP ZURBARAN 4473734118
KARMELO 4.A463535116
DEUSTUKO IKASTOLA 1433435112
DOMINICAS453032107
GOIKOLANDA-2313638105
GOIKOLANDA-3353236103
DEUSTUKO IKASTOLA 2413128100
ARTEAGABEITIA33302487
SANTA MARÍA IKASTETXEA35262485
KARMELO 4.B30302585
ARANGOITI 0728263185
CERVANTES29233082
FATIMA ESKOLA34222379
ARANGOITI 0831232377
CEIP ZURBARAN 332271675
AUPADA HK29212373
ZAZPI LANDA LORONTXO17282166
KARMELO 3. 27241859

 DURANGALDEKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKDURANGOZORNOTZAGERNIKAGUZTIRA
ZABERIO A413738116
EGUZKIBEGI GALDAKAO443240116
BARRUTIA30353297
ZEBERIO B30282482

AZKEN TOPAKETAKO PUNTUAZIOA 2017-2018
A MULTZOA

TALDEAKZAKUAKINGUDELOKOTXAKTXINGAKSOKATIRAPUNTUAK
ZURBARAN 48644729
ALAITASUNA-19389635
ZEBERIO A5573424
FATIMA 347107533
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A35310425
SAN GABRIEL LH4109105*741
DOMINICAS6859836
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B81067*738

AZKEN TOPAKETAKO PUNTUAZIOA 2017-2018
B MULTZOA

TALDEAKZAKUAKINGUDELOKOTZAKTXINGAKSOKATIRAPUNTUAK
ITXAROPENA A7765833
SAN GABRIEL LH35658428
KARMENGO AMA 08/0971098438
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. D8999742
7 LANDA LORONTXO 106710639
ZEBERIO B99108*743
ARANGOITI4444622

AZKEN TOPAKETAKO PUNTUAZIOA 2017-2018
D MULTZOA

TALDEAKZAKUAKINGUDELOKOTXAKTXINGAKSOKATIRAPUNTUAK
KARMELO 3. B35105629
LARRAMENDI IKASTOLA K.T.C44*99632
ARTEAGABEITIA5343621
KARMELO 4.MAILA6*684428
7 LANDA LORONTXO 21010510843
ZUBILETA AZUL9779436
KARMELO 3. A8866634
7 LANDA LORONTXO 37937834

URIBE KOSTAKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKTRAPAGAGETXOMUNGIAGUZTIRA
ALAITASUNA-2453836119
LARRAMENDI IKASTOLA A443237113
GETXO SASKI MINI A EMAK373135103
GETXO SASKI MINI A GIZ33293496
ITXAROPENA 200537292995
LARRAMENDI IKASTOLA B39282289
BENTADES28293188
SAN GABRIEL LH535222481
ZUBILETA28232677
GETXO SASKI MINI B EMAK27242475
GETXO SASKI MINI B GIZ26192469
GETXO SASKI MINI D EMAK22172059

BILBO ALDEKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKETXEBARRIADEUSTOBASAURIGUZTIRA
KARMELO 6.B423635113
KARMELO 5.B412735103
DOMINICAS423625103
SANTA MARÍA IKASTETXEA432829100
KARMELO 6.A363727100
GOIKOLANDA-140342599
ARANGOITI40352196
KARMELO 5.A38272691
ARTEAGABEITIA37282691
CERVANTES36272487
CEIP ZURBARAN 539252286
KUKULLAGA29252377

DURANGALDEKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKDURANGOZORNOTZAGERNIKAGUZTIRA
ZABERIO A413738116
EGUZKIBEGI GALDAKAO443240116
BARRUTIA30353297
ZEBERIO B30282482

AZKEN TOPAKETAKO PUNTUAZIOA 2017-2018
A MULTZOA

TALDEAKZAKUAKINGUDELOKOTXAKTXINGAKSOKATIRAPUNTUAK
DOMINICAS10596*838
ALAITASUNA-267105634
KARMELO 6.A41087837
SAN GABRIEL LH59779638
SAN GABRIEL LH69969639
KARMELO 5.A785104*34
LA ESCONTRILLA (A)3333416
ZUBIALDE A5444623

AZKEN TOPAKETAKO PUNTUAZIOA 2017-2018
B MULTZOA

TALDEAKZAKUAKINGUDELOKOTXAKTXINGAKSOKATIRAPUNTUAK
ZUBILETA ALEVÍN AZUL81097640
ZURBARAN 64987735
GETXO SASKI 2 MINI86610838
EGUZKIBEGI GALDAKAO10984839
ITXAROPENA IKASTOLA5549730
ZUBILETA ALEVÍN VERDE97109439
ZURBARAN 53565423
LA ESCONTRILLA (B)8333421

AZKEN TOPAKETAKO PUNTUAZIOA 2017-2018
D MULTZOA

TALDEAKZAKUAKINGUDELOKOTXAKTXINGAKSOKATIRAPUNTUAK
AUPADA HK A3344620
ARTEAGABEITIA6693428
KARMELO 6.B1010109847
ARANGOITI 78777837
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. B55764*27
SANTA MARIA783*8632
KARMENGO AMA 06/07998104*40
KARMELO 5.B4455624


BIZKAIKO PUNTUAZIO OROKORRA

TALDEAKTRAPAGA EDO BASAURIGERNIKAMAIATZEKO TOPAKETAGUZTIRA
IURRETA484746141
ARANGOITI424742131
ALAITASUNA-3464240128
LARRAMENDI IKASTOLA K.T. A394531115
ITXAROPENA IKASTOLA394528112
BARRUTIA364531112
GETXO SASKI INF EMAK27442091
SASKI GETXO INF EMAK32391384
SASKI GETXO INF GIZ35361182
AUPADA HK374077
GETXO SASKI INF GIZ23371676
EGUZKIBEGIKO MOZOILOAK213455
MERTZEDE IKASTETXEA3737